DSACategoryId/20000000000003/20000000000104/20000000001337

Adrese Teslim Kurban Büyükbaş 1/7 Hisse Min. 21 Kg

Marka: Reyondan
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Adrese Teslim Kurban Büyükbaş 1/7 Hisse Min. 21 Kg

Kurbanlık büyükbaş karkaslarımız kemiklerinden ayrılır ve 7 eşit hisse olacak şekilde bölünür. Tüm sakatatlar (akciğer, karaciğer, işkembe, dalak, billur, böbrek, kuyruk, yürek, kelle, deri, bağırsak, paça, yağlar, kemikler) adınıza hayır kurumuna bağışlanır, bağış makbuzu koli içinde size ulaştırılır. Büyükbaş kurban kolileriniz için belirtilen minimum et miktarına sakatatlar dahil değildir. Kurbanınızdan çıkan sakatatlar sizin adınıza hayır kurumlarına bağışlanır.

Ülkemizin dört bir yanındaki yetiştiricilerden, kurbanlık vasıflarını taşıyan kurbanlıklar, veteriner hekimlerimiz tarafından özenle seçilir ve satın alma işlemi gerçekleşir. Dini vecibelerin yerine getirilmesi amacıyla mağazalarımızdan ya da www.migros.com.tr üzerinden verilen kurban siparişi sırasında yetkililerimiz vekil tayin edilmiş olur. www.migros.com.tr üzerinden, kurban satışı esnasında kurbanlık ürünün içeriğinde yer alan “kimin adına veya kendi adına kesilecek” alanını doldurulur. Kurbanlıklarımızın canlı muayenesi ve resmi kurum tarafından verilen sağlık raporlarının kontrolleri, veteriner hekimlerimiz tarafından kesim öncesi yapılır. Kesim sonrası, kurbanlıkların karkas ve iç organları veteriner hekimlerimiz tarafından %100 muayene edilir.

Kurban kesimlerimiz; yasal mevzuat ve standartlarımıza uygun, onaylı kesimhanelerimizde yapılır. İslami kurallara uygun olarak bayram namazına takiben, din görevlisi ve noter huzurunda isim okunarak kesilen kurbanlıklar genel hisse kolisi olarak hazırlanır. Kurbanınız kesildiğinde; kesim sırasına göre, sipariş formumuzda bulunan “kesim bilgisini ileteceğimiz cep telefonu”nuza SMS olarak bilgi verilir.

Kesim sonrası karkaslar parçalamaya alınmadan önce soğuk odalarda dinlendirilir ve gereken sıcaklığa inmesi sağlanır. Bu nedenle; koç kurbanlıklarımız en erken bayramın 2.günü, büyükbaş kurbanlıklarımız da en erken bayramın 3.günü soğuk zinciri korunarak müşterilerimize teslim edilir.

Kurban kolimizin içinde; Kurban ve kırmızı et için bilgilendirme kitapçığı, deri ve sakatatların hayır kurumuna bağışlandığını gösterir bağış makbuzu, sürpriz indirim çeki, buzdolabı poşeti ve bir çift eldiven bulunmaktadır.


Kesim, sevkiyat ve parçalama işlemleri TSE ve Covid-19 yasal mevzuatlara uygun olarak gerçekleştirilir.

 

Kurbanınız “güvenli’’ ellerde:

Veteriner hekimler tarafından yapılan kontroller sonucunda, sadece uygun olan kurbanlıkların kabulü yapılmaktadır.

Kurbanınızın kesimi, gıda güvenliği standartlarına uygun T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan ruhsatlı tesislerde, hijyenik, güvenli ve sağlıklı ortamda, veteriner hekim kontrolünde yapılmaktadır.

Kurbanlarınızın et ve iç organları, veteriner hekim tarafından 100% kontrol edilmektedir.

Kurbanlarınızın etleri, gıdaya uygun ambalaj malzemeleri ile paketlenip kolilenmektedir.

Kolilenen ürünler, soğukhava depolarında (0-3 °C) depolanmakta ve size ulaştırılana kadar soğuk zincir korunarak (0-3 °C) transferi sağlanmaktadır.

Kurbanınız, tercihinize göre evinize teslim edilmekte ya da mağazamızdan teslim alınabilmektedir.

Kesimhanelerimiz 

ELİF ET VE MAMULLERİ SAN VE TİC. A.Ş. - Aydınlı Mah. Aydınlı Yolu Cad. No:43 Tuzla/İSTANBUL

EMİN HELAL ET VE GIDA A.Ş. - Atariye Mah. Oğlaktepe Küme Evler Sok. No:83/1 Mustafakemalpaşa/BURSA 

AKŞEKER TARIM ET ENT.TES.NAK.GIDA İTH.İHR.A.Ş.- Çomaklı Mah. 17122 Sk. No:6 Meram/KONYA

BİGADİÇ KÖSE ET GIDA BESİCİLİK VE TARIM ÜRÜNLERİ - Cami Mahallesi Atatürk Caddesi 1 1 Bigadiç/BALIKESİR 

KASABA KUY.İLET.PET.TUR.İNŞ.TAŞ.GID.TAR.ÜR.HAYV.DA - Mustafa Kemal Mah. Özdemir Sk. No:71 Turgutlu/MANİSA

BAŞKENT ET KOMBİNASI- MURAT BİLGİNLİ - Yenikent Çoğlu Mah. Adalet Cad.No:70 SİNCAN/ANKARA

EFKAR TAVUKÇULUK YEM TAVUK SOĞUK HAVA DEPOSU İŞLETMECİLİĞİ İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ. - Subaşı Mah. Eski Manisa Yolu No:189 Turgutlu/MANİSA

BALIKESİR ÖLMEZLER GIDA İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş. - Pamukçu Mah.Atatürk 1 Cad.No:135/1 Altıeylül/BALIKESİR

BORAN GIDA HYV.İTH.İHR.SAN.VE TARIM ÜRÜNLERİ TİC. - Pamukören Mah. Dsi Kanal Üzeri Kuyucak/AYDIN

Net Miktar (g/ml)
21000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
MİGROS TİCARET A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi