DSACategoryId/20000000000010/20000000070688/20000000010945

Adel Bls 12 Renk Guaj Boya

Marka: Adel
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Adel Bls 12 Renk Guaj Boya

Adel Bls 12 Renk Guaj Boya, maviden pembeye, yeşilden sarıya tam 12 renk alternatifini bir pakette sunuyor. Suda çözünebilen guaj boya parlak renkler veriyor. Sıvı boyalar kolaylıkla alınarak yüzeye sürülebiliyor, tek katta bile doyurucu ve yoğun etki sağlıyor. 

Adel guaj boya, yüksek kaliteli özelliği ile beğeni kazanıyor. Renkler karıştırılarak yeni çeşitlemeler elde edilebiliyor. Karton, kağıt, seramik üzerine uygulanabiliyor. Boyanın uygulanmasında fırça veya sünger kullanılabiliyor. Hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından farklı çalışmalar için kullanılabilen Adel guaj boya, çocukların yaratıcılıklarının gelişmesi için onlara resimde yardım ediyor. 

Net Miktar (g/ml)
12000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ADEL KALEMCİLİK TİC.VE SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi