DSACategoryId/20000000000005/20000000000119/20000000001080/20000000010193

Acı Toz Biber Kg

Marka: Reyondan
57,00 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Acı Toz Biber Kg

Türk mutfağının en önemli baharatlarından biri olan acı toz biber, yemeklerinize kattığınız lezzet elçisidir. Tariflerinizde kullanabileceğiniz acı toz biber, yemeğinizin lezzetini olduğu kadar rengini de destekler. Kırmızı biberin kurutulup toz haline getirilmesiyle elde edilen toz biber, tencere yemeklerinde baharatların birbirine karışan aromasını vurgular, yağ ve asit miktarını dengede tutar.

Etlerinizi marine ederken de kullanabileceğiniz acı toz biber, sabah kahvaltısı için hazırladığınız acılı ezmeleri ve menemenleri de şenlendirir. Mutfağınızdan eksik etmediğiniz pul biber fiyat lezzet dengesi ile yemeklerinizi damak zevkinize göre aromalandırır. Acı toz biberi, çorbalarınıza, dolmalarınıza, köftelerinize ve diğer tüm et yemeklerinize katabilirsiniz.

 

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
AYFER KAUR OĞULLARI MAHMUT KAUR VE MURAT KAUR

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi