DSACategoryId/20000000000010/20000000000162/20000000010773

Açı Ayarlı Saplamalı Sprink

Marka: Leva
29,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Açı Ayarlı Saplamalı Sprink

Ergonomik yapısı ile öne çıkan Açı Ayarlı Saplamalı Sprink, farklı açılarda sulama yapmak için kullanılır. Sprink sulama sistemi, bağlı olduğu hortumun yapısına ve suyun tazyikine uygun olarak değişken basınç seviyelerinde sulama yapmaya uygundur. Düşük veya yüksek basınç altında çalışabilen ürün bağ, bahçe ve park gibi yeşil alanları otomatik olarak sulamak için idealdir.

Açı ayarlı fıskiye, vida ve şapka üzerinden yakın ya da uzak bölgeleri rahatlıkla sulayabilir. Uzun saplama aparatı sayesinde ürün, çimene veya toprağa derinlemesine gömülerek zemine stabil bir biçimde monte edilebilir. Dayanıklı plastik gövde yapısı ile dikkat çeken fıskiye, uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GIMİLOĞULLARI PAZARLAMA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi