DSACategoryId/20000000000007/20000000000134/20000000001155/20000000010455

Ace Ultra Powerjel 3 Kg Çiçek Kokulu

Marka: Ace
16,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Ace Ultra Powerjel 3 Kg Çiçek Kokulu

Ace Ultra Powerjel Çiçek Kokulu, derinlemesine temizlik sağlayan güçlü formülüyle evinizdeki en zor köşelerin bile kolaylıkla temizlenebilmesini sağlıyor. Çilek kokusuyla aynı zamanda temizlik yapılan alanın mis gibi kokmasını sağlayan Ace Ultra Powerjel, jel formu sayesinde de kolay bir kullanım sunuyor.

Ace Ultra Powerjel, tuvalet ve yüzeylerin yanı sıra çamaşırlar için de kullanılabiliyor. Beyaz çamaşırlarınızdaki zorlu lekelerin çıkmasını sağlayan ürün, çamaşır makinesinin ön yıkama gözüne eklenerek kullanılabiliyor. Eğer Ace Ultra Powerjel Çiçek Kokulu ürününü mutfak ya da banyo yüzeylerinin temizliği için kullanacaksanız jeli temizleme suyuna ekleyerek kullanabilir, tuvalet temizliği kullanımında ise ürünü uyguladığınız alanda bir süre bekleterek hijyen sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Net Miktar (g/ml)
3000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
FATER TEMİZLİK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi